Marka: Kendrion

Model Numarası: GSU 50.Z.I 285 24VDC

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Kendrion" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Kendrion" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

Yursat yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Kendrion Türkiye Satışı » Kendrion Türkiye Temsilcisi » Kendrion Türkiye Fiyatı » Kendrion Türkiye Distrübütörü » Kendrion Türkiye Bayisi GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye » GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye Satışı » GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye Temsilcisi » GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye Fiyatı » GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye Distrübütörü » GSU 50.Z.I 285 24VDC Türkiye Bayisi »