Marka: Klaxon Signals

Model Numarası: QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Klaxon Signals" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Klaxon Signals" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

Yursat yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Klaxon Signals Türkiye Satışı » Klaxon Signals Türkiye Temsilcisi » Klaxon Signals Türkiye Fiyatı » Klaxon Signals Türkiye Distrübütörü » Klaxon Signals Türkiye Bayisi QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye » QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye Satışı » QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye Temsilcisi » QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye Fiyatı » QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye Distrübütörü » QBS-0040 Xenon Ultra Low Profile Türkiye Bayisi »