Marka: Mario Ferri

Model Numarası: 5XD-SXOD 2500

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Mario Ferri" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Mario Ferri" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Mario Ferri Türkiye Satışı » Mario Ferri Türkiye Temsilcisi » Mario Ferri Türkiye Fiyatı » Mario Ferri Türkiye Distrübütörü » Mario Ferri Türkiye Bayisi 5XD-SXOD 2500 Türkiye » 5XD-SXOD 2500 Türkiye Satışı » 5XD-SXOD 2500 Türkiye Temsilcisi » 5XD-SXOD 2500 Türkiye Fiyatı » 5XD-SXOD 2500 Türkiye Distrübütörü » 5XD-SXOD 2500 Türkiye Bayisi »