Marka: Flowserve

Model Numarası: 1500 class -1 ½(DN40) SW

Kategori: Elektrik Elektronik

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Flowserve" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Flowserve" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

Yursat yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Flowserve Türkiye Satışı » Flowserve Türkiye Temsilcisi » Flowserve Türkiye Fiyatı » Flowserve Türkiye Distrübütörü » Flowserve Türkiye Bayisi 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye » 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye Satışı » 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye Temsilcisi » 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye Fiyatı » 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye Distrübütörü » 1500 class -1 ½(DN40) SW Türkiye Bayisi »