5870000

Marka: Hach

Model Numarası: 5870000

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Pocket Colorimeter II Chlorine Free + Total consists of:
Reliable Single-Parameter-Pocket-Colorimeter, LED-Optik, easy
handling,
high resolution LCD with Backlight for low light conditions, Data
logging
Instrument automatically records the 10 most recent data points,
pre-programed HACH-Analysing Method (able to be calibrated),
European CE mark, waterproof, Battery Operation.
Complete kit with 4 included AAA alkaline batteries, reagent set,
manual
and complete step-by-step instructions, and sturdy carrying case
Dimensions: 6,1 x 15,5 x 3,5 cm
Weight: 0,23kg (1,1 kg complete in carriing case and accessories)
Warranty: 2 Years
incl. Reagent-Basic Equipment for the determination of:
Chlorine free 0,02 ... 2 mg/l 100 Tests (2105569)
Chlorine total 0,02 ... 2 mg/l 100 Tests (2105669) or
Chlorine total 0,1 ... 8 mg/l 50 Tests
according to DPD-Method
Gewicht:1.210 Kg
Custom tariff code: 90275000
Origin Country Code: CN

"Hach" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Hach" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Endüstriyel Yedek Parça İthal Ediyoruz

Sanayi kuruluşlarının fonksiyonel işleyişinin sürdürülebilir olması her şeyden önce üretimin devamlılığına bağlıdır. Bu çerçevede ihtiyacınız olan endüstriyel yedek parçanın tam ve zamanında uygulama alanına ulaşmasını sağlayan firmamız web sayfamızı inceleyebilir, talep ettiğiniz ürünleri bizlerden sipariş üzerine temin edebilirsiniz.
Elbette binlerce mekaniğin söz konusu olduğu bu alanda taleplerinizi sayfamızdan bulamamanız durumunda ihtiyacınız olan yedek parçayı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler söz konusu parçayı geniş çaplı bir üretim yelpazesi içinde ve en kısa sürede sizler için temin edebiliyoruz.
Üstelik tam tamına 37.000 markanın, 150.000 civarında ürününü satışa sunan firmamız bu anlamda Türkiye'nin en hızlı yedek parça satış konseptine sahip firması olmaktan gurur duymaktadır. Bunun yanı sıra kargo sürecinin de sizleri düşünerek hızlı ve seri şekilde dizayn edildiğini de hemen hatırlatalım.
Lütfen ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bizlere hiç çekinmeden aktarınız.
Başta endüstriyel yedek parça olmak üzere tüm siparişlerinizi karşılamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulundurulmaktadır.

Hach Türkiye Satışı » Hach Türkiye Temsilcisi » Hach Türkiye Fiyatı » Hach Türkiye Distrübütörü » Hach Türkiye Bayisi 5870000 Türkiye » 5870000 Türkiye Satışı » 5870000 Türkiye Temsilcisi » 5870000 Türkiye Fiyatı » 5870000 Türkiye Distrübütörü » 5870000 Türkiye Bayisi »