Marka: TORAY ENGINEERING

Model Numarası: TM820-400 DN8\" 1° Stage

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"TORAY ENGINEERING" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "TORAY ENGINEERING" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

TORAY ENGINEERING Türkiye Satışı » TORAY ENGINEERING Türkiye Temsilcisi » TORAY ENGINEERING Türkiye Fiyatı » TORAY ENGINEERING Türkiye Distrübütörü » TORAY ENGINEERING Türkiye Bayisi TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye » TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye Satışı » TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye Temsilcisi » TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye Fiyatı » TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye Distrübütörü » TM820-400 DN8\" 1° Stage Türkiye Bayisi »