Marka: Clifom

Model Numarası: 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Clifom" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Clifom" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Clifom Türkiye Satışı » Clifom Türkiye Temsilcisi » Clifom Türkiye Fiyatı » Clifom Türkiye Distrübütörü » Clifom Türkiye Bayisi 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye » 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye Satışı » 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye Temsilcisi » 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye Fiyatı » 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye Distrübütörü » 3-CHANNEL FIBER PLASTIC BOTTLE FOR PULLEY 557 250GR Türkiye Bayisi »