Diaphragm valve MV 310 pneumatic

Marka: Stübbe

Model Numarası: Diaphragm valve MV 310 pneumatic

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

PVC-U · EPDM · EPDM
DN20 3/4 "PN10
Connection: PVC-U socket DIN
Pneumatic interface: G1 / 4 "
Control function: NC
Replaced item: 122819

Dökümanlar

"Stübbe" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Stübbe" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Stübbe Türkiye Satışı » Stübbe Türkiye Temsilcisi » Stübbe Türkiye Fiyatı » Stübbe Türkiye Distrübütörü » Stübbe Türkiye Bayisi Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye » Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye Satışı » Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye Temsilcisi » Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye Fiyatı » Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye Distrübütörü » Diaphragm valve MV 310 pneumatic Türkiye Bayisi »