DTP HDMI 4K 330 Tx

Marka: Extron Electronics

Model Numarası: DTP HDMI 4K 330 Tx

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Extron DTP HDMI 4K 330 Tx
DTP-Sender HDMI

"Extron Electronics" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Extron Electronics" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Extron Electronics Türkiye Satışı » Extron Electronics Türkiye Temsilcisi » Extron Electronics Türkiye Fiyatı » Extron Electronics Türkiye Distrübütörü » Extron Electronics Türkiye Bayisi DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye » DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye Satışı » DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye Temsilcisi » DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye Fiyatı » DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye Distrübütörü » DTP HDMI 4K 330 Tx Türkiye Bayisi »