Marka: ETS-Lindgren

Model Numarası: HI-1501

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

ETS-Lindgren Leak jet meter Calibration frequency: 2450 MHz Measuring ranges: 0-2, 0-10, 0-100 mW / cm² Country of origin / Country of origin: USA

"ETS-Lindgren" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "ETS-Lindgren" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

ETS-Lindgren Türkiye Satışı » ETS-Lindgren Türkiye Temsilcisi » ETS-Lindgren Türkiye Fiyatı » ETS-Lindgren Türkiye Distrübütörü » ETS-Lindgren Türkiye Bayisi HI-1501 Türkiye » HI-1501 Türkiye Satışı » HI-1501 Türkiye Temsilcisi » HI-1501 Türkiye Fiyatı » HI-1501 Türkiye Distrübütörü » HI-1501 Türkiye Bayisi »