HI-1710A

Marka: ETS-Lindgren

Model Numarası: HI-1710A

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

ETS Lindgren
Leakage measuring device with probe HI-2623
Calibration frequency: 2450 MHz
Measuring ranges: 0-1, 0-2, 0-5, 0-10 mW / cm²
Accuracy: +/- 1 dB
Country of origin / Country of origin: USA

"ETS-Lindgren" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "ETS-Lindgren" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

ETS-Lindgren Türkiye Satışı » ETS-Lindgren Türkiye Temsilcisi » ETS-Lindgren Türkiye Fiyatı » ETS-Lindgren Türkiye Distrübütörü » ETS-Lindgren Türkiye Bayisi HI-1710A Türkiye » HI-1710A Türkiye Satışı » HI-1710A Türkiye Temsilcisi » HI-1710A Türkiye Fiyatı » HI-1710A Türkiye Distrübütörü » HI-1710A Türkiye Bayisi »