HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile)

Marka: Homag

Model Numarası: HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile)

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Kindly find below, parts needed to be replaced for optimal performance of the machines.
Pictures 1-5 shows Edge Banding Machine HOMAG AMBITION 2270
FAULTY PARTS: EK 9300 Bus coupler
EL6751 Bus Terminal
The faulty parts to be replaced are shown in the 5th picture.
Pictures 6-11 shows Edge Banding Machine, HOMAG EDITION 2270
and the mechanical parts that needs to be replaced
FAULTY PARTS: pictures 8-11 comprising of the Grooving blade, Snipping Blade, Breaker and Pre-Milling blade
Pictures 12-15 shows the details of the Bi-matic Edge Banding Machines with faulty PLC’s.

"Homag" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Homag" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Homag Türkiye Satışı » Homag Türkiye Temsilcisi » Homag Türkiye Fiyatı » Homag Türkiye Distrübütörü » Homag Türkiye Bayisi HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye » HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye Satışı » HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye Temsilcisi » HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye Fiyatı » HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye Distrübütörü » HOMAG AMBITION 2270 (ersatz teile) Türkiye Bayisi »