IRD 8800 Rack

Marka: Mechanalysis

Model Numarası: IRD 8800 Rack

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

7 Slot, 5U, Cut out width 442mm
RACK MAIN FRAME 7 POS 5UX84TX300MM
SKU : M88007

"Mechanalysis" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Mechanalysis" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Mechanalysis Türkiye Satışı » Mechanalysis Türkiye Temsilcisi » Mechanalysis Türkiye Fiyatı » Mechanalysis Türkiye Distrübütörü » Mechanalysis Türkiye Bayisi IRD 8800 Rack Türkiye » IRD 8800 Rack Türkiye Satışı » IRD 8800 Rack Türkiye Temsilcisi » IRD 8800 Rack Türkiye Fiyatı » IRD 8800 Rack Türkiye Distrübütörü » IRD 8800 Rack Türkiye Bayisi »