Marka: Keli CEE

Model Numarası: Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Keli CEE" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Keli CEE" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Keli CEE Türkiye Satışı » Keli CEE Türkiye Temsilcisi » Keli CEE Türkiye Fiyatı » Keli CEE Türkiye Distrübütörü » Keli CEE Türkiye Bayisi Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye » Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye Satışı » Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye Temsilcisi » Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye Fiyatı » Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye Distrübütörü » Type:SQB-SC C3 / KELI Sensing Loadcell CAP 2t Türkiye Bayisi »