Marka: Lufkin

Model Numarası: W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m)

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Lufkin" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Lufkin" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Lufkin Türkiye Satışı » Lufkin Türkiye Temsilcisi » Lufkin Türkiye Fiyatı » Lufkin Türkiye Distrübütörü » Lufkin Türkiye Bayisi W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye » W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye Satışı » W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye Temsilcisi » W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye Fiyatı » W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye Distrübütörü » W606PM -Excutive Diameter Steel Tape - Yellow Clad (1/4”6 mm x 6'2 m) Türkiye Bayisi »