Marka: Matsushita Electric İndustrial

Model Numarası: 20422B / DS2E-M - DC5V

Kategori: Elektrik Elektronik

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Matsushita Electric İndustrial" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Matsushita Electric İndustrial" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Matsushita Electric İndustrial Türkiye Satışı » Matsushita Electric İndustrial Türkiye Temsilcisi » Matsushita Electric İndustrial Türkiye Fiyatı » Matsushita Electric İndustrial Türkiye Distrübütörü » Matsushita Electric İndustrial Türkiye Bayisi 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye » 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye Satışı » 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye Temsilcisi » 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye Fiyatı » 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye Distrübütörü » 20422B / DS2E-M - DC5V Türkiye Bayisi »