Marka: Valcom

Model Numarası: MD 1 - TYPE 10 MT

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

12-30 V.DC 4 ... .20 MA. 0.8 - 1.3 BAR. EXPROOF - WIRED TWO WIRED / Transmitter Pressure - Doppelkabel 10 meter

"Valcom" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Valcom" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Valcom Türkiye Satışı » Valcom Türkiye Temsilcisi » Valcom Türkiye Fiyatı » Valcom Türkiye Distrübütörü » Valcom Türkiye Bayisi MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye » MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye Satışı » MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye Temsilcisi » MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye Fiyatı » MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye Distrübütörü » MD 1 - TYPE 10 MT Türkiye Bayisi »