MR CI 225 UO2H

Marka: Rossi Motoriduttori

Model Numarası: MR CI 225 UO2H

Kategori: Motorlar

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Helical bevel geared motor Catalog G
MR CI 225 UO2H - 65x550 - 20.3
Type B6
Disc for slow-speed. Hollow shaft (R)
Without motor

"Rossi Motoriduttori" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Rossi Motoriduttori" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Rossi Motoriduttori Türkiye Satışı » Rossi Motoriduttori Türkiye Temsilcisi » Rossi Motoriduttori Türkiye Fiyatı » Rossi Motoriduttori Türkiye Distrübütörü » Rossi Motoriduttori Türkiye Bayisi MR CI 225 UO2H Türkiye » MR CI 225 UO2H Türkiye Satışı » MR CI 225 UO2H Türkiye Temsilcisi » MR CI 225 UO2H Türkiye Fiyatı » MR CI 225 UO2H Türkiye Distrübütörü » MR CI 225 UO2H Türkiye Bayisi »