Marka: QUAKER CHEMICAL

Model Numarası: Ferrocoat 6131 (175 Kg)

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"QUAKER CHEMICAL" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "QUAKER CHEMICAL" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

QUAKER CHEMICAL Türkiye Satışı » QUAKER CHEMICAL Türkiye Temsilcisi » QUAKER CHEMICAL Türkiye Fiyatı » QUAKER CHEMICAL Türkiye Distrübütörü » QUAKER CHEMICAL Türkiye Bayisi Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye » Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye Satışı » Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye Temsilcisi » Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye Fiyatı » Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye Distrübütörü » Ferrocoat 6131 (175 Kg) Türkiye Bayisi »