FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR

Marka: Rohde-Schwarz

Model Numarası: FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Rohde-Schwarz" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Rohde-Schwarz" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Rohde-Schwarz Türkiye Satışı » Rohde-Schwarz Türkiye Temsilcisi » Rohde-Schwarz Türkiye Fiyatı » Rohde-Schwarz Türkiye Distrübütörü » Rohde-Schwarz Türkiye Bayisi FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye » FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye Satışı » FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye Temsilcisi » FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye Fiyatı » FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye Distrübütörü » FSH8 HANDHELD SPEKTRUMANALYSATOR 9KHZ BIS 8GHZ, MIT VORVERSTÄRKER UND MITLAUFGENERATOR Türkiye Bayisi »