TCBR-2600

Marka: Jaure by Regal Beloit

Model Numarası: TCBR-2600

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Execution and dimensions according to your sketch; finished drilled Ø2700H7 with a groove

"Jaure by Regal Beloit" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Jaure by Regal Beloit" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Jaure by Regal Beloit Türkiye Satışı » Jaure by Regal Beloit Türkiye Temsilcisi » Jaure by Regal Beloit Türkiye Fiyatı » Jaure by Regal Beloit Türkiye Distrübütörü » Jaure by Regal Beloit Türkiye Bayisi TCBR-2600 Türkiye » TCBR-2600 Türkiye Satışı » TCBR-2600 Türkiye Temsilcisi » TCBR-2600 Türkiye Fiyatı » TCBR-2600 Türkiye Distrübütörü » TCBR-2600 Türkiye Bayisi »