Typ DOMO 15/B L17

Marka: Lowara

Model Numarası: Typ DOMO 15/B L17

Kategori: Pompalar

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

TAUCHPUMPE LOWARA DOMO 15/B

Dirty water submersible pump
with 10 m connection cable H07RN-F
with float switch
Voltage: 220-240 V, 50 Hz, WS
Mechanical seal: SIC / IC
Elastomers: NBR
Customs tariff number: 84137021

"Lowara" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Lowara" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Lowara Türkiye Satışı » Lowara Türkiye Temsilcisi » Lowara Türkiye Fiyatı » Lowara Türkiye Distrübütörü » Lowara Türkiye Bayisi Typ DOMO 15/B L17 Türkiye » Typ DOMO 15/B L17 Türkiye Satışı » Typ DOMO 15/B L17 Türkiye Temsilcisi » Typ DOMO 15/B L17 Türkiye Fiyatı » Typ DOMO 15/B L17 Türkiye Distrübütörü » Typ DOMO 15/B L17 Türkiye Bayisi »