Typ: SPI2-500

Marka: Kimo

Model Numarası: Typ: SPI2-500

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Replaceable differential pressure module
incl. temperature input for class 310

For measuring differential pressure and temperature.
Thermocouple input type-K.
(Temperature compensation possible)
The printing module has an autom. self-calibration
of the zero point
This ensures excellent long-term stability.
Measuring ranges:
Pressure: + / - 500 Pa (other measuring ranges available)
Resolution: 1 Pa
Accuracy: +/- 0.2% of reading
Temperature: -200 ... 1300 ° C (depending on the probe)
Tariff No .: 9026 2020
Art.-No .: 56-24415

"Kimo" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Kimo" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Kimo Türkiye Satışı » Kimo Türkiye Temsilcisi » Kimo Türkiye Fiyatı » Kimo Türkiye Distrübütörü » Kimo Türkiye Bayisi Typ: SPI2-500 Türkiye » Typ: SPI2-500 Türkiye Satışı » Typ: SPI2-500 Türkiye Temsilcisi » Typ: SPI2-500 Türkiye Fiyatı » Typ: SPI2-500 Türkiye Distrübütörü » Typ: SPI2-500 Türkiye Bayisi »