Marka: Watec Cameras

Model Numarası: Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Watec Cameras" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Watec Cameras" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Watec Cameras Türkiye Satışı » Watec Cameras Türkiye Temsilcisi » Watec Cameras Türkiye Fiyatı » Watec Cameras Türkiye Distrübütörü » Watec Cameras Türkiye Bayisi Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye » Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye Satışı » Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye Temsilcisi » Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye Fiyatı » Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye Distrübütörü » Wat400RX - Computar Vari CCTV Cutting Web Guid camera Türkiye Bayisi »