12d1gx160

Gorman Rupp

12d1gx160

SELF-PRIMING ENGINE DRIVEN TRASH PUMPS, 2 TRASH PUMPS, HONDA W/OIL ALERT

Garanti: 12 ay

Bu ürüne ait Türkiye içi kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için info@yursat.com.tr e-posta adresine başvuru yapabilir ya da ayrıntılı bilgi için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. 12d1gx160 Markası, tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız Gorman Rupp Türkiye Distribütörü veya Gorman Rupp Türkiye Satış Temsilcisi değildir. Bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.
Firmamız sipariş durumunda, belirtilen ürünlerde Paralel ithalat yöntemiyle sadece Orjinal ve yeni ürün teklifi sunmaktadır.

Centrifugal Pump/ Santrifüj Pompası

Santrifüj pompalar, bir akışı indüklemek veya sıvı basıncını yükseltmek için motordan dönme enerjisini dönüştürerek çalışır. Bir sıvı pompanın emme ucundan girdiğinde, pervane sıvıları yakalar ve daha sonra dönerek pompaya giren sıvının da dönmesini sağlar.

Santrifüj kuvveti, çarkın pompa gövdesi içinde yüksek hızda dönmesi ile oluşturulur.

Belirli bir sıvı kütlesinin harici bir kuvvetle dönmesi için yapılmıştır, merkezi dönme ekseninden uzağa yönlendirilen akışkan , daha yüksek bir seviyeye çıkmasını sağlayan bir merkezkaç kuvvetinden etkilenir.

TEKLİF ALIN

fiyat teklifinizi en kısa sürede size sunmaktayız

Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Lütfen E-Postanızı Doğru Giriniz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz