Yursat Endüstriyel Yedek Parça
0 224 240 03 04

Hakkımızda

01 Ekm 2016
Hakkımızda
Yursat

Yursat Hakkında

Yursat, kurulduğu günden bu yana Dünya çağına yayılmış ofisleri ile hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki firmalara endüstriyel yedek parça temini sağlamaktadır. Alanında eğitimli ve deneyimli kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Yursat, hedef olarak öncelikle Ülke içinde daha sonrada bulunduğumuz coğrafyada en etkin endüstriyel yedek parça temincisi olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Yüz binlerce ürüne sahip bu pazarda en rekabetçi fiyat teklifleri ve en kısa zamanda teslimat mottasıyla sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. İşletmenizin ihtiyacı olan ürünleri, üretici ülkesinden endirekt satın alma ile teslim alıp istediğiniz adrese en kısa sürede teslim etmekteyiz. Bir makinanın bir gün ve üzeri çalışmaması durumunda bir firmanın ne kadar zor durumda kalındığı bilinmektedir. Bu sebeple firmamıza vereceğiniz yedek parça siparişleri her zaman en kısa zamanda temin edilir. Sizler için temin ettiğimiz tüm ürün ve ekipmanlar Orijinal OEM olup, her temin ettiğimiz ürün üretici firması tarafından garanti altındadır. Yursat, kazanmış olduğu deneyim ve hizmet kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti sunacaktır çünkü Yursat, orijinal imalatçıların 40.000 den fazla markasından oluşmaktadır.

Yorumlar

Isı Cam ve dekoratif cam üretim fabrikamızda üretim hattımızdaki makinalar için ihtiyaç duyduğumuz yedek parçaları Yursat'tan aldık. Hem daha hesaplı hem de güvenilir bir firma.

Can Tandemir

Otomobil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bir çok yedek parça ihtiyacını Yursat aracılığı ile alıyoruz. Göstermiş oldukları ilgi ve uygun fiyat politikaları için kendilerine teşekkür ederiz.

Mehmet Çiftçi

Hizmetlerimiz