Bizi Tanıyın

En kaliteli tedarik hizmeti için 30 binden fazla firmayla çalışıyoruz

37.000 Marka ve 150.000 ‘in üzerindeki çeşitli Endüstriyel ürün ve yedek parça portföyümüz başlıca;

  • Otomasyon Ürünleri , Switch ler , Elektrik Elektronik , Load cell , Encoder, Hidrolik & Pnömatik Valf çeşitleri, Step motorlar , AC&DC Motorlar , Servo Motorlar , Silindir tip Motorlar , Santrifüj pompalar , Hidrolik pompolar , Mayetik – Basınç – optik – Hız – Yön – Level sensörleri , Ölçüm cihazları , Mekanik Sistemler, Kavrama , Rulman , dişli kutuları , Kompresörler , Conta Tamir takımları , Manyetik – Seviye –Elektrik Şalterleri , Röleler , Sigortalar , Redüktörler Kategorilerinden oluşmaktadır
  • Endüstriyel ürün Satış sektöründe uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyim ve parçaların tedariği piyasasında derinlemesine bilgi sahibiyiz.
Hızlı, Güvenilir ve Uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz

Yurtdışı şubelerimiz aracılığıyla üretici firmalardan Endirekt satınalmayı gerçekleştirerek , Yurtdışı şubemizden haftalık toplu çıkışlar ile ürünler Türkiye’ye getirilip sizlere Yursat olarak kapı teslim Yurtiçi satışı sağlamaktayız.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

İthalat işlemlerinizde oluşacak olan tüm Gümrük işlemleri/sorunları , zaman kaybı , yurtdışı iletişim Prosedürlerinle uğraşmanıza gerek kalmadan sizler için en uygun fiyat teklifini sunmaktayız

Ayrıca düzenli olarak gelen toplu ürün sevkiyatlarımız sayesinde Ürün başına oluşacak olan Nakliye, Gümrük , Ordino-Ardiye, müşavirlik masraflarını minimize etmiş olmaktayız.

Farklı ülkelerden yaptığımız sorgular ile , ülkelerin uyguladığı Farklı fiyat politikasından faydalanarak alternatif fiyatlar elde etmiş olursunuz.

Hizmetlerimiz

Orjinal Yedek Parça

İhtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları, geniş tedarik ağımız ile üretilen fabrikasından alarak ofisinize kadar teslim ediyoruz. Hem size en iyi fiyat garantisi hem de hızlı teslimat sağlıyoruz.

Profesyonel Kadro

Hem Türkiye'de hem de yurt dışındaki bölge ofislerimizdeki profesyonel kadromuz ile size en iyi ekipmanı tedarik etmeniz konusunda uzman desteği veriyoruz. Bu sayede yanlış yedek parça siparişi verme durumunu ortadan kaldırıyoruz.

Online Destek

Hem Yurtiçi hem de yurtdışındaki personelimizle iletişim sayfamızda bulunan iletişim yolları ile online iletişime geçebilir ve işletmeniz için en ideal endüstriyel yedek parçayı alma konusunda destek alabilirsiniz.

Orjinal Yedek Parça

İleri bir tarihte ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parçalar için zaman kaybetmeden şimdiden siparişlerinizi verebilir ve istediğiniz tarihte size teslim etmemizi talep edebilirsiniz.