130888, Rg07166t Thyristor

Eltron

130888, Rg07166t Thyristor

Garanti: 12 ay

Bu ürüne ait Türkiye içi kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için info@yursat.com.tr e-posta adresine başvuru yapabilir ya da ayrıntılı bilgi için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. 130888, Rg07166t Thyristor Markası, tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız Eltron Türkiye Distribütörü veya Eltron Türkiye Satış Temsilcisi değildir. Bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.
Firmamız sipariş durumunda, belirtilen ürünlerde Paralel ithalat yöntemiyle sadece Orjinal ve yeni ürün teklifi sunmaktadır.

Thermal Printer / Termal Yazıcı

Termal yazıcı, görüntüyü kağıtta üretmek için ısıdan yararlanan bir yazıcıdır.Çoğunlukla havayolu, bankacılık, eğlence, perakende, market ve sağlık sektörlerinde kullanılır. Termal baskı, diğer birçok baskı biçiminden farklı olarak mürekkep veya toner kullanmaz, ancak büyük ölçüde görüntüleri üretmek için kullanılan termal kağıtlara bağlıdır. Ayrıca baskı hızı nedeniyle etiket oluşturmada popülerdirler.

TEKLİF ALIN

fiyat teklifinizi en kısa sürede size sunmaktayız

Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Lütfen E-Postanızı Doğru Giriniz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz