Marka: AKH – Antriebstechnik KATT

Model Numarası: 16FA25GLF3

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

L 160R / 250 Ko.Kr; Ent.10x1 wedi62H8; Edg. 45.5 Flange: a1 = 250mm End shield A side

"AKH – Antriebstechnik KATT" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "AKH – Antriebstechnik KATT" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

AKH – Antriebstechnik KATT Türkiye Satışı » AKH – Antriebstechnik KATT Türkiye Temsilcisi » AKH – Antriebstechnik KATT Türkiye Fiyatı » AKH – Antriebstechnik KATT Türkiye Distrübütörü » AKH – Antriebstechnik KATT Türkiye Bayisi 16FA25GLF3 Türkiye » 16FA25GLF3 Türkiye Satışı » 16FA25GLF3 Türkiye Temsilcisi » 16FA25GLF3 Türkiye Fiyatı » 16FA25GLF3 Türkiye Distrübütörü » 16FA25GLF3 Türkiye Bayisi »