30FL 8,00:1 1L

Marka: MS-Graessner

Model Numarası: 30FL 8,00:1 1L

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Item no. 1130FL000016
Hypoid bevel gear
including flange B5 - 200/165/130 F7
and hollow shaft d1 = 24 G7.
Installation position: shaft d2 horizontal
Wave d1 vertical up n1 = 2000 min-1
Transmission:
- with oil filling M20x1,5 on page 4
- without venting filter
- Oil sight glass on page 4
- with oil drain on page 2
- with NILOS-RING and bearing grease filling
at the outer bearing of the shaft d1
- "gear set riding"
(max. 2.5 angular minutes) where
because of the practically backlash running gearing no guarantee for the
Acquire flank safety
- Tapered roller bearing adjusted without clearance
- Bevel gear and key additionally glued
- with mineral. oil filling
- primed RAL6011
Gearbox according to our old universal series
are only produced order and quantity related.
Customs Tariff No .: 84834023

"MS-Graessner" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "MS-Graessner" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Endüstriyel Yedek Parça İthal Ediyoruz

Sanayi kuruluşlarının fonksiyonel işleyişinin sürdürülebilir olması her şeyden önce üretimin devamlılığına bağlıdır. Bu çerçevede ihtiyacınız olan endüstriyel yedek parçanın tam ve zamanında uygulama alanına ulaşmasını sağlayan firmamız web sayfamızı inceleyebilir, talep ettiğiniz ürünleri bizlerden sipariş üzerine temin edebilirsiniz.
Elbette binlerce mekaniğin söz konusu olduğu bu alanda taleplerinizi sayfamızdan bulamamanız durumunda ihtiyacınız olan yedek parçayı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler söz konusu parçayı geniş çaplı bir üretim yelpazesi içinde ve en kısa sürede sizler için temin edebiliyoruz.
Üstelik tam tamına 37.000 markanın, 150.000 civarında ürününü satışa sunan firmamız bu anlamda Türkiye'nin en hızlı yedek parça satış konseptine sahip firması olmaktan gurur duymaktadır. Bunun yanı sıra kargo sürecinin de sizleri düşünerek hızlı ve seri şekilde dizayn edildiğini de hemen hatırlatalım.
Lütfen ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bizlere hiç çekinmeden aktarınız.
Başta endüstriyel yedek parça olmak üzere tüm siparişlerinizi karşılamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulundurulmaktadır.

MS-Graessner Türkiye Satışı » MS-Graessner Türkiye Temsilcisi » MS-Graessner Türkiye Fiyatı » MS-Graessner Türkiye Distrübütörü » MS-Graessner Türkiye Bayisi 30FL 8,00:1 1L Türkiye » 30FL 8,00:1 1L Türkiye Satışı » 30FL 8,00:1 1L Türkiye Temsilcisi » 30FL 8,00:1 1L Türkiye Fiyatı » 30FL 8,00:1 1L Türkiye Distrübütörü » 30FL 8,00:1 1L Türkiye Bayisi »