Marka: Seipee

Model Numarası: 3~Seipee SpA electric motor

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

4/6 Poli 2 Avv. E 160Ma Kw 6,6/4,5 B3 VOLT.400 HZ.50

"Seipee" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Seipee" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Dökümanlar

Seipee Türkiye Satışı » Seipee Türkiye Temsilcisi » Seipee Türkiye Fiyatı » Seipee Türkiye Distrübütörü » Seipee Türkiye Bayisi 3~Seipee SpA electric motor Türkiye » 3~Seipee SpA electric motor Türkiye Satışı » 3~Seipee SpA electric motor Türkiye Temsilcisi » 3~Seipee SpA electric motor Türkiye Fiyatı » 3~Seipee SpA electric motor Türkiye Distrübütörü » 3~Seipee SpA electric motor Türkiye Bayisi »