910

Marka: Helvar

Model Numarası: 910

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

DIGIDIM ROUTER
Digidim DALI Router 910. The router controls and
feeds two full DALI / Digidim lines á 64 addresses;
with Ethernet interface for linking several
router; Degree of protection IP 30; DIN housing 9 TE.
Dimensions: (WxHxD) 158 x 100 x 58 mm

"Helvar" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Helvar" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Helvar Türkiye Satışı » Helvar Türkiye Temsilcisi » Helvar Türkiye Fiyatı » Helvar Türkiye Distrübütörü » Helvar Türkiye Bayisi 910 Türkiye » 910 Türkiye Satışı » 910 Türkiye Temsilcisi » 910 Türkiye Fiyatı » 910 Türkiye Distrübütörü » 910 Türkiye Bayisi »