Art Nr.1099255

Wuntronic

Art Nr.1099255

Garanti: 12 ay

Bu ürüne ait Türkiye içi kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için info@yursat.com.tr e-posta adresine başvuru yapabilir ya da ayrıntılı bilgi için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Art Nr.1099255 Markası, tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Magnetometre / Manyetometre

Manyetometre, manyetizmayı (belirli bir konumdaki manyetik alanın yönü, gücü veya bağıl değişimi) ölçen bir cihazdır. Manyetik bir malzemenin (ferromanyet gibi) mıknatıslanmasının ölçülmesi bir örnektir.

1099255 KOSHAVA5: Handheld device (standalone and usable with the PC) Tesla meter for measuring magnetic induction and the magnetic field strength for battery operation. 3- 4 Measuring ranges (depending on the selected probe), with USB port, graphic display, Switchable from mTesla to Gauss and kA / m to A / cm and Oersted. Peak memory and recognition, Zeroing, autolearning and temperature compensation Delivery: KOSHAVA5 (without probe) with 1 meter Extension cable, plastic carrying case, with Calibration protocol (factory calibration), USB cable, Communication software on CD Operating instructions in German and English

TEKLİF ALIN

fiyat teklifinizi en kısa sürede size sunmaktayız

Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Lütfen E-Postanızı Doğru Giriniz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz