AVP200-ESD5B-15XX-MU

Marka: Yamatake

Model Numarası: AVP200-ESD5B-15XX-MU

Kategori: Sensörler

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Smart Valve Positioner 200 Series
Analog Signal(4 to 20mA.DC.) without travel transmission
TIIS Flameproof with cable gland
Air piping connection : Rc1/4
Electrical connection : G1/2
Direct Action
Supply air : 450Scale unit : kgf/cm2
Model KZ03 Pressure Regulator with Filter (Mounted on Positioner)
cable length : 5m
With terminal box for remote cable assembly (Standard)
Stainless mounting kit of a positioner side and pressure regulator with filter

"Yamatake" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Yamatake" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Yamatake Türkiye Satışı » Yamatake Türkiye Temsilcisi » Yamatake Türkiye Fiyatı » Yamatake Türkiye Distrübütörü » Yamatake Türkiye Bayisi AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye » AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye Satışı » AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye Temsilcisi » AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye Fiyatı » AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye Distrübütörü » AVP200-ESD5B-15XX-MU Türkiye Bayisi »