Marka: Bosch Sensortec

Model Numarası: SN:3-129 / TBOX5 V1.1

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Bosch Sensortec" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Bosch Sensortec" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Bosch Sensortec Türkiye Satışı » Bosch Sensortec Türkiye Temsilcisi » Bosch Sensortec Türkiye Fiyatı » Bosch Sensortec Türkiye Distrübütörü » Bosch Sensortec Türkiye Bayisi SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye » SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye Satışı » SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye Temsilcisi » SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye Fiyatı » SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye Distrübütörü » SN:3-129 / TBOX5 V1.1 Türkiye Bayisi »