BT 20 Bedienterminal

Marka: Sütron

Model Numarası: BT 20 Bedienterminal

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Best.-Nr.80989.000.F01.P002.S
X2-Schnittstelle RS485 71526
Verbindungskabel GE Fanuc 3m 80997.002

"Sütron" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Sütron" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Sütron Türkiye Satışı » Sütron Türkiye Temsilcisi » Sütron Türkiye Fiyatı » Sütron Türkiye Distrübütörü » Sütron Türkiye Bayisi BT 20 Bedienterminal Türkiye » BT 20 Bedienterminal Türkiye Satışı » BT 20 Bedienterminal Türkiye Temsilcisi » BT 20 Bedienterminal Türkiye Fiyatı » BT 20 Bedienterminal Türkiye Distrübütörü » BT 20 Bedienterminal Türkiye Bayisi »