CRH 070 FV 1

Marka: Sofima

Model Numarası: CRH 070 FV 1

Kategori: Filtreler

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

SOFIMA - Hydraulic filter cartridge
Collapse pressure = 10 bar
FV = 25µ inorganic fibers - 21µm [c]
1 = NBR seal Buna

"Sofima" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Sofima" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Sofima Türkiye Satışı » Sofima Türkiye Temsilcisi » Sofima Türkiye Fiyatı » Sofima Türkiye Distrübütörü » Sofima Türkiye Bayisi CRH 070 FV 1 Türkiye » CRH 070 FV 1 Türkiye Satışı » CRH 070 FV 1 Türkiye Temsilcisi » CRH 070 FV 1 Türkiye Fiyatı » CRH 070 FV 1 Türkiye Distrübütörü » CRH 070 FV 1 Türkiye Bayisi »