CV-B166-SHN2

Marka: Econex

Model Numarası: CV-B166-SHN2

Kategori: Motorlar

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Valve body B1 seat 66 mm - SHN2 - Rp 2" - P.max 200 mbar -
Viton seals - HC 84819000 - Origin EC
Corpo valvola B1 sede 66 - SHN2
Rp 2" - P.max 200 mbar - VITON

"Econex" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Econex" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Econex Türkiye Satışı » Econex Türkiye Temsilcisi » Econex Türkiye Fiyatı » Econex Türkiye Distrübütörü » Econex Türkiye Bayisi CV-B166-SHN2 Türkiye » CV-B166-SHN2 Türkiye Satışı » CV-B166-SHN2 Türkiye Temsilcisi » CV-B166-SHN2 Türkiye Fiyatı » CV-B166-SHN2 Türkiye Distrübütörü » CV-B166-SHN2 Türkiye Bayisi »