Marka: Des Case

Model Numarası: DC-2

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

VENTILATION FILTER WITH SILICA GEL FILLING (300 GRAMS) WATER SUPPLY MAX. 118 ML CONNECTION 1 "MULTI-FIT (NPT, BSPP, BSPT) AIR FLOW 453 L / MIN. TEMPERATURE RANGE -29 TO 93 ° C Weight approx: 0.55 kg / piece Country of origin: USA Customs tariff number: 84213920 Preferential right: NO

"Des Case" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Des Case" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Des Case Türkiye Satışı » Des Case Türkiye Temsilcisi » Des Case Türkiye Fiyatı » Des Case Türkiye Distrübütörü » Des Case Türkiye Bayisi DC-2 Türkiye » DC-2 Türkiye Satışı » DC-2 Türkiye Temsilcisi » DC-2 Türkiye Fiyatı » DC-2 Türkiye Distrübütörü » DC-2 Türkiye Bayisi »