Marka: Deif

Model Numarası: VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Deif" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Deif" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Deif Türkiye Satışı » Deif Türkiye Temsilcisi » Deif Türkiye Fiyatı » Deif Türkiye Distrübütörü » Deif Türkiye Bayisi VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye » VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye Satışı » VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye Temsilcisi » VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye Fiyatı » VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye Distrübütörü » VTR-5 WITH DIMMER – IP66 / RUDDER INDICATOR PORT SIDE Türkiye Bayisi »