DN200 PN40

Marka: Pekos

Model Numarası: DN200 PN40

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

PEKOS-Kugelhahn mit vollem Durchgang
DN200 PN40
Körper: 1.4408 Edelstahl
Kugel und Innenteile: 1.4408 Edelstahl
Ventillänge L: 400 F5
Dichtung PTFE
Verpackung: Graphit
Anschluss: angeflanscht
Faire sicher
Steuerung: mit pneumatischem Antrieb
Stellantrieb (Stellantrieb) sc300034,5 / f16-n-d (46 a
Einfachwirkende Federrückstellung (mit Schnuraktion: streuen, um zu schließen)
Drehmomentwert: 4,5 bar max. 1.352 nm, min.982 nm
Aksesur aa4
Luftanschluss b4 max. 8 bar
Pilotventil: mv3dc24
Schaltkasten: führte mit cr3mvazm12 / mv3dc24
PN40 dn 200
Flüssigkeit: Sauerstoff

Die Ventile müssen entfettet sein. Und durch Zertifikate verifiziert werden.
ATEX-Zertifikat ex 2gd technische Datei

"Pekos" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Pekos" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Endüstriyel Yedek Parça İthal Ediyoruz

Sanayi kuruluşlarının fonksiyonel işleyişinin sürdürülebilir olması her şeyden önce üretimin devamlılığına bağlıdır. Bu çerçevede ihtiyacınız olan endüstriyel yedek parçanın tam ve zamanında uygulama alanına ulaşmasını sağlayan firmamız web sayfamızı inceleyebilir, talep ettiğiniz ürünleri bizlerden sipariş üzerine temin edebilirsiniz.
Elbette binlerce mekaniğin söz konusu olduğu bu alanda taleplerinizi sayfamızdan bulamamanız durumunda ihtiyacınız olan yedek parçayı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler söz konusu parçayı geniş çaplı bir üretim yelpazesi içinde ve en kısa sürede sizler için temin edebiliyoruz.
Üstelik tam tamına 37.000 markanın, 150.000 civarında ürününü satışa sunan firmamız bu anlamda Türkiye'nin en hızlı yedek parça satış konseptine sahip firması olmaktan gurur duymaktadır. Bunun yanı sıra kargo sürecinin de sizleri düşünerek hızlı ve seri şekilde dizayn edildiğini de hemen hatırlatalım.
Lütfen ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bizlere hiç çekinmeden aktarınız.
Başta endüstriyel yedek parça olmak üzere tüm siparişlerinizi karşılamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulundurulmaktadır.

Pekos Türkiye Satışı » Pekos Türkiye Temsilcisi » Pekos Türkiye Fiyatı » Pekos Türkiye Distrübütörü » Pekos Türkiye Bayisi DN200 PN40 Türkiye » DN200 PN40 Türkiye Satışı » DN200 PN40 Türkiye Temsilcisi » DN200 PN40 Türkiye Fiyatı » DN200 PN40 Türkiye Distrübütörü » DN200 PN40 Türkiye Bayisi »