Marka: Karl Klein Ventilatorenbau

Model Numarası: DNG 3-9,8 WS

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Three-phase low-pressure fan Direction of rotation: clockwise Rated power: 120/150 watts Rated current 50Hz: 0.55 / 0.32 Amp. Rated current 60Hz: 0.51 / 0.29 Amp. Protection class: IP54 Isolation class: F Number of poles: 2 Fan wheel: sheet steel (galvanized) Housing: sheet steel Intake protection grille: sheet steel Paint finish: RAL9005 - deep black Terminal box: R0

"Karl Klein Ventilatorenbau" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Karl Klein Ventilatorenbau" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Karl Klein Ventilatorenbau Türkiye Satışı » Karl Klein Ventilatorenbau Türkiye Temsilcisi » Karl Klein Ventilatorenbau Türkiye Fiyatı » Karl Klein Ventilatorenbau Türkiye Distrübütörü » Karl Klein Ventilatorenbau Türkiye Bayisi DNG 3-9,8 WS Türkiye » DNG 3-9,8 WS Türkiye Satışı » DNG 3-9,8 WS Türkiye Temsilcisi » DNG 3-9,8 WS Türkiye Fiyatı » DNG 3-9,8 WS Türkiye Distrübütörü » DNG 3-9,8 WS Türkiye Bayisi »