EA2-TX

Marka: Michell İnstruments

Model Numarası: EA2-TX

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Base model: EA2-TX
Measuring range: -100 / + 20?C dew point
Accuracy: ± 2 ° C dew point
Output: 4-20 mA (-100 / + 20?CTd as standard, ?FTd or ppmV optional)
Voltage: 12 - 28 V DC
Michell ceramic dew point sensor
Filtration with HDPE protection, exchangeable, pore size <10µm
Sensor calibrated ex works, including calibration certificate.
Calibration traceable to NPL and NIST in the range -90 / + 20 ° C dew point

"Michell İnstruments" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Michell İnstruments" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Michell İnstruments Türkiye Satışı » Michell İnstruments Türkiye Temsilcisi » Michell İnstruments Türkiye Fiyatı » Michell İnstruments Türkiye Distrübütörü » Michell İnstruments Türkiye Bayisi EA2-TX Türkiye » EA2-TX Türkiye Satışı » EA2-TX Türkiye Temsilcisi » EA2-TX Türkiye Fiyatı » EA2-TX Türkiye Distrübütörü » EA2-TX Türkiye Bayisi »