Marka: Contrel

Model Numarası: EMA90H-0.5 with special terminals

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Power supply 85-265Vac-dc Input current:1A Input voltage: 10-650Vac L-L Standard internal memory 128 Kbyte 2digital inputs and 2 digital outputs Display LCD graphic 50x50mm Internal RTC (real time clock) Active and reactive energy bidirectional Four tariff each for active and reactive energy THD (total harmonic distortion) for current and voltage Harmonic analysis up to 31th order One serial communication port RS232/rs485 selectable With MODBUS/RTU protocol Energy accuracy 0,5% Case DIN 96x96mm Flush mounted Excecution with special fixed terminals for HV installation

"Contrel" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Contrel" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Contrel Türkiye Satışı » Contrel Türkiye Temsilcisi » Contrel Türkiye Fiyatı » Contrel Türkiye Distrübütörü » Contrel Türkiye Bayisi EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye » EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye Satışı » EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye Temsilcisi » EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye Fiyatı » EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye Distrübütörü » EMA90H-0.5 with special terminals Türkiye Bayisi »