ERB1/CA type

Marka: Tec Automatismes

Model Numarası: ERB1/CA type

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"ERB1/CA type" Socket - REAR Connection - SCREW
Terminal - (for INST. RELAYS "CAA - CARA - CACTA -
CACTB - CACTS - CAP series")

"Tec Automatismes" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Tec Automatismes" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Tec Automatismes Türkiye Satışı » Tec Automatismes Türkiye Temsilcisi » Tec Automatismes Türkiye Fiyatı » Tec Automatismes Türkiye Distrübütörü » Tec Automatismes Türkiye Bayisi ERB1/CA type Türkiye » ERB1/CA type Türkiye Satışı » ERB1/CA type Türkiye Temsilcisi » ERB1/CA type Türkiye Fiyatı » ERB1/CA type Türkiye Distrübütörü » ERB1/CA type Türkiye Bayisi »