EU2B-YL1 246 FDR

Marka: İdec

Model Numarası: EU2B-YL1 246 FDR

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Pilot Lights, Red, AC 240V Transformer Type, Class I, Zone I, Ex de IIB T6 Gb

"İdec" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "İdec" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

İdec Türkiye Satışı » İdec Türkiye Temsilcisi » İdec Türkiye Fiyatı » İdec Türkiye Distrübütörü » İdec Türkiye Bayisi EU2B-YL1 246 FDR Türkiye » EU2B-YL1 246 FDR Türkiye Satışı » EU2B-YL1 246 FDR Türkiye Temsilcisi » EU2B-YL1 246 FDR Türkiye Fiyatı » EU2B-YL1 246 FDR Türkiye Distrübütörü » EU2B-YL1 246 FDR Türkiye Bayisi »