eWON COSY 131 VPN/Ethernet

Marka: eWON

Model Numarası: eWON COSY 131 VPN/Ethernet

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

WEC61330
4x RJ45 LAN / WAN 10/100 Base (integrated 3-way switch configurable)
1x USB port WAN connection via LAN
SD card drive for configuring / device update
Integrated web interface for configuration
Communication protocols to controllers (e.g., Siemens, Allen Bradley, Modbus, OMRON) with gateway function
OpenVPN for secure internet connection with Talk2M
Maximum protection through access control Power supply: 12-24 VDC
Dimensions: 106 x 99 x 40 mm (H x D x W)
Operating temperature: -25 ° C to 70 ° C

"eWON" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "eWON" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

eWON Türkiye Satışı » eWON Türkiye Temsilcisi » eWON Türkiye Fiyatı » eWON Türkiye Distrübütörü » eWON Türkiye Bayisi eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye » eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye Satışı » eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye Temsilcisi » eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye Fiyatı » eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye Distrübütörü » eWON COSY 131 VPN/Ethernet Türkiye Bayisi »