Marka: Midtronics, b.v., EMEA

Model Numarası: EXP-1000

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Midtronics battery tester EXP-1000 - Start battery: 6 - 12 V - starter test: 12 - 24 V - Light machine test: 12 - 24 V - optionally expandable with printer (extra charge) - LCD display with backlight - Cable length: 3 m Delivery: Tester EXP-1000 Battery test cable with Two-wire Kelvin clamps, 305 cm Manual on CD Protective case, robust hard-shell design

"Midtronics, b.v., EMEA" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Midtronics, b.v., EMEA" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Midtronics, b.v., EMEA Türkiye Satışı » Midtronics, b.v., EMEA Türkiye Temsilcisi » Midtronics, b.v., EMEA Türkiye Fiyatı » Midtronics, b.v., EMEA Türkiye Distrübütörü » Midtronics, b.v., EMEA Türkiye Bayisi EXP-1000 Türkiye » EXP-1000 Türkiye Satışı » EXP-1000 Türkiye Temsilcisi » EXP-1000 Türkiye Fiyatı » EXP-1000 Türkiye Distrübütörü » EXP-1000 Türkiye Bayisi »