Ezp1 230 - Unknown Product

Flexco

Ezp1 230 - Unknown Product

Garanti: 12 ay

Bu ürüne ait Türkiye içi kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için info@yursat.com.tr e-posta adresine başvuru yapabilir ya da ayrıntılı bilgi için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ezp1 230 - Unknown Product Markası, tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız Flexco Türkiye Distribütörü veya Flexco Türkiye Satış Temsilcisi değildir. Bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.
Firmamız sipariş durumunda, belirtilen ürünlerde Paralel ithalat yöntemiyle sadece Orjinal ve yeni ürün teklifi sunmaktadır.

Conveyor Belt Fasteners / Konveyör Raptiyeleri

Konveyör bant bağlantı elemanları, zamanında kısa olduğunuzda ve hareket etmeniz gerektiğinde akıllı bir kayış onarım seçeneğidir. Konveyör bant bağlantı elemanları menteşeli ve katı plaka olmak üzere iki tarzda üretilir. Menteşeli kayış tutturucular, kayış ucuna ayrı bölümler halinde uygulanır ve sonra bir menteşe pimine bağlanır. Masif plaka bağlantı elemanları, birbirine kenetlenmiş karşılıklı kayış uçlarını kaplar ve sıkı, hızlı bir bağlantı sağlar.

TEKLİF ALIN

fiyat teklifinizi en kısa sürede size sunmaktayız

Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Lütfen E-Postanızı Doğru Giriniz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz