FX86.AXHTN2HX3DXX

Marka: Vega

Model Numarası: FX86.AXHTN2HX3DXX

Kategori: Sensörler

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

VEGAFLEX 86
Scope A: Europe
Approval X: for ex-free area
Version / Material H: exchangeable rod (ø16mm) / 316L
Probe: mounted
Length (from sealing surface): 1524,000 mm
Process connection / Material TN: Thread G1½ PN400, DIN3852-A / 316L
Seal / Second line of defense /
process temperature
2: ceramic graphite / with / -196 ... + 450 ° C
Electronics H: two-wire 4 ... 20 mA / HART
Additional electronics X: without
Optional overvoltage protection: without
Housing / Protection 3: Aluminum single chamber / IP66 / IP68 (1bar)
Cable Length: Please post length¹ 5,000 ... 180,000 m
Cable entry / connection D: M20x1.5 / dummy plug
Display / adjustment module PLICSCOM X: without
Certificates X: No.
Operating Instructions: DE - German
Number of operating instructions: 1
Measuring point identification plate: made of stainless steel
Custom match: no
Linearization: no
Min. Process pressure in bar: -1,000
Max. Process pressure in bar: 400,0
Customs tariff number (HS code): 90261029

"Vega" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Vega" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Endüstriyel Yedek Parça İthal Ediyoruz

Sanayi kuruluşlarının fonksiyonel işleyişinin sürdürülebilir olması her şeyden önce üretimin devamlılığına bağlıdır. Bu çerçevede ihtiyacınız olan endüstriyel yedek parçanın tam ve zamanında uygulama alanına ulaşmasını sağlayan firmamız web sayfamızı inceleyebilir, talep ettiğiniz ürünleri bizlerden sipariş üzerine temin edebilirsiniz.
Elbette binlerce mekaniğin söz konusu olduğu bu alanda taleplerinizi sayfamızdan bulamamanız durumunda ihtiyacınız olan yedek parçayı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler söz konusu parçayı geniş çaplı bir üretim yelpazesi içinde ve en kısa sürede sizler için temin edebiliyoruz.
Üstelik tam tamına 37.000 markanın, 150.000 civarında ürününü satışa sunan firmamız bu anlamda Türkiye'nin en hızlı yedek parça satış konseptine sahip firması olmaktan gurur duymaktadır. Bunun yanı sıra kargo sürecinin de sizleri düşünerek hızlı ve seri şekilde dizayn edildiğini de hemen hatırlatalım.
Lütfen ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bizlere hiç çekinmeden aktarınız.
Başta endüstriyel yedek parça olmak üzere tüm siparişlerinizi karşılamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulundurulmaktadır.

Vega Türkiye Satışı » Vega Türkiye Temsilcisi » Vega Türkiye Fiyatı » Vega Türkiye Distrübütörü » Vega Türkiye Bayisi FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye » FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye Satışı » FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye Temsilcisi » FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye Fiyatı » FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye Distrübütörü » FX86.AXHTN2HX3DXX Türkiye Bayisi »