G04

Marka: Chalmit Lighting

Model Numarası: G04

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

TERMINAL BOX GASKET,F/BULKHEAD LUMINAIRE
Luminaire accessories
Description TERMINAL BOX GASKET
Temperature range -45 TO +55 °C
Application BULKHEAD LUMINAIRE
Model NEVD/070/MS
Manufacturer, luminaire CHALMIT LIGHTING
"CODE:G04 Certification: TYPE 2.1 AS PER EN 10204:2004, EAC CERTIFICATE"

"Chalmit Lighting" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Chalmit Lighting" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Chalmit Lighting Türkiye Satışı » Chalmit Lighting Türkiye Temsilcisi » Chalmit Lighting Türkiye Fiyatı » Chalmit Lighting Türkiye Distrübütörü » Chalmit Lighting Türkiye Bayisi G04 Türkiye » G04 Türkiye Satışı » G04 Türkiye Temsilcisi » G04 Türkiye Fiyatı » G04 Türkiye Distrübütörü » G04 Türkiye Bayisi »